Forum tylko dla klasy Ic

Żeby nam się chciało, jak nam się nie chce...


#1 2007-03-15 20:29:46

Mist

Administratorus Liquidatorus ^^

Zarejestrowany: 2007-03-15
Posty: 269

Dekalog forumowicza

1. Zasada podstawowa: przestrzegamy netykiety. Kto nie wie co to, niech poszuka na google (np. www.netykieta.prv.pl)
2. Nie bluzgamy, nie obrażamy się nawzajem
3. CAPS off. Nie piszemy wszystkiego dużymi literami, gdyz oznacza on krzyk. I ciężko sie to czyta.
4. Nie rozbijamy swoich wypowiedzi na 2, 3... 15190 jedna pod druga, tylko zawieramy wszystko w jednym poście. Jezeli cos sie nam przypomni, mamy do tego opcje 'ZMIEŃ'. Jesli z jakiegos powodu nasz post pojawi sie dwa razy, nie pisz kolejnego typu 'ooo... dwa razy mi sie napisalo.. sorry...  big_smilebig_smilebig_smile
5. Chyba nie trzeba wspominać o w miare czytelnym pisaniu - interpunkcja, gramatyka... Posty z milionem tysiecy literowek, bledow itp ktorych po prostu nie da sie rozczytac i zrozumiec, a pod spodem mające dopisek 'sorry za błędy' beda usuwane albo co najmniej poprawiane jeśli Moderatorom starczy cierpliwości na to.
6. Przed zalozeniem nowego tematu, sprawdzmy czy wczesniej sie juz nie pojawil. Tematy zaczynajace sie od 'nie wiem, czy taki temat juz byl, jak cos to sorry..." beda usuwane.
7. Istnieje cos takiego jak BAN - zakaz wstepu na Forum.  Mam nadzieje, ze nikomu nie bedę musiala go nakladac.
8. Forum jest dla WAS!!!
9. Użytkownik, który przez 7 dni od rejestracji nie napisze NIC, zostanie usunięty lub dożywotnio zbanowany!!!
10. Jesteśmy mili dla innych, jeśli umiemy pomóc-pomagamy.


Tako rzekłam Ja!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.papierosy.pun.pl www.dragonballmasters.pun.pl www.oldfriends.pun.pl www.saifirani.pun.pl www.gtasite.pun.pl